Gumusdunyasi.com Rize'de bulunan deposu ve 5000 adet ürün gamı ile xml bayilik hizmeti sunmaktadır.

Bayimiz olabilmeniz için kriterlerimize uygun bir web siteniz olması gerekmektedir.

Gelişmiş Xml Sistemimiz sayesinde satışta bulunan tüm ürünlerin stokları anlık olarak güncellenmektedir.30 dakika içerisinde 5000 bin adetten fazla ürünü stok bilgileri, resimleri, ürün açıklamalarını kısacası satış için gerekli her şeyi sitenize eklemiş olursunuz.

Hafta içi saat 16:00 a kadar verilen siparisler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 16:00 dan sonra verilen siparisler bir sonraki gün kargoya teslim edilmektedir.Bu konuda hem kendi müşterilerimize hemde bayilerimize karşı çok hassasız.Hızlı kargo bizim için her şeyden önce gelir.

Kargoları talepleriniz doğrultusunda size yada direk olarak müşterinize gönderimini sağlamaktayız.

Xml veren firmalar arasında bizi diğerlerinden ayıran büyük özellikler:

1- Xml veren firmalar üreticinin gönderdikleri bir adet kötü resim ile yetinerek bayilerine bu resimleri iletmekte ve onlardan bu şekilde satış beklemektedir.Gümüş Dünyası xml de ise tüm ürün resimleri 3 adet değişik açıklardan ve kendi stüdyosunda kendi mankenleri ile çekilmektedir.

2-Gümüş Dünyası xml üreticilerin stoklarını sisteme asla girmez kendi deposundaki ürün adedini bayilerine yansıtır.Böylece bayilerimiz kendinden emin satışını yapar ve müşterilerine hiç bir zaman mahçup olmazlar.

3-Gumusdunyasi.com ürünlerini %60 oranında kendi ürettirir bu nedenle Gümüş Dünyası ürünlerine internette rastlayamazsınız.Müşterileriniz ürünleri başka siteler ile kıyaslayamazlar beğendilerse alırlar çünkü o ürün sadece sizde satılmaktadır.Bir de bunun üstüne en uygun fiyatı Gümüş Dünyası ürünleri ile siz sunuyor olursunuz.

4-Gumusdunyasi.com xml sisteminde günlerce kargo hazırlama gibi bir konu olamaz tüm siparişler aynı gün depomuzda bulunan sadece bize hizmet veren YURTİÇİ KARGO şubesine teslim edilir.

5-Şirket prosedürü gereği her hafta mevcut ürünlerin devamının stokları depomuza girerken %25 yeni ürünler eklenmesi zorunludur.

6-Xml Bayilik Ücreti KDV dahil 549₺'dir. www.gumusdunyasi.com adresine girip bayi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bayilik başvurusunun ardından iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.