Hayvan Figürlü Kolyeler - Gümüş Dünyası
Sadece
Fiyat Aralığı
207.36 TL
1,399.68 TL

Hayvan Figürlü Kolyeler

Boyna takılan aksesuarlar arasında bulunan kolyeler hemen her kadının tercih ettiği aksesuarları oluşturur. Kolyelerin neredeyse tüm giyim tarzlarında tercih edilmesi farklı modellerde üretilmesini sağlamıştır. Klasik modellerden sıkılanlar için tasarım ekibimiz hayvan figürlü kolyeler serisi hazırladı. Tercih edilen hayvan figürleri ile farklı anlamları ve sembolleri içeren kolyelerle yeni bir deneyim yaşayacaksınız. Tasarımda farklı stil ve tarzlara uygunluk dikkate alındığı için kolayca kombinlerinizi tamamlayacaksınız.

Hayvan Figürlü Kolye Uçları

Tarz sahibi kadınlar için tasarladığımız kolyeler birbirinden farklı hayvan figürlerini içeriyor. Kolye uçlarında bulunan hayvan figürleri kolyeyi kullanacak kişinin sevdiği veya anlamını sevdiği hayvana göre tercih edilebiliyor. Özellikle hediye amaçlı alınacak kolyeler hediyeyi kullanacak kişinin hangi hayvan figürünü beğeneceği düşünülerek modeller arasından seçim yapılabiliyor.

Kadınlar için tasarladığı hayvan figürlü kolyelerde şu hayvan sembolleri bulunuyor;

  • Kelebek kolye uçları
  • Yusufçuk kolye uçları
  • Uğur böceği kolye uçları
  • Kedi kolye uçları
  • Fil kolye uçları
  • Balık kolye uçları
  • Kuş kolye uçları
  • Zümrüdü anka kolye uçları
  • Panda kolye uçları
  • Denizatı kolye uçları

Hayvan figürlü kolye uçlarının tamamını görmek için kategoriyi incelemelisiniz. Hayvan sembolleri kolyelerin modeline göre farklı boyut, taş türü, renk ve tarzda bulunuyor. Bunun için kolye uçlarında bulunacak hayvan sembollerini seçerken aradığınız tarza uygun olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Hayvan Figürlü Kolye Modelleri

Klasik kolyeleri tercih etmeyen kişilerin ilgisini çekecek hayvan figürlü kolyeler eğlenceli ve özgün tasarımları üzerinde bulunduruyor. Kolye modellerimiz eğlenceli olmalarının şık, modern ve etkileyici detayları barındırıyor. Bu sayede eğlenceli şıklık arayanlar tarafından giyim stillerine kombin için destekleyici oluyorlar. Kadınların beğenisine sunduğumuz hayvan figürlü kolyeler gümüş, taşlı, gümüş rose, gümüş gold ve çift zincirli gibi modellerden oluşuyor.

Modellerimizde kolye uçları, zincir boyutları, kullanılan malzeme, renk ve tasarım çeşitliliği bulunuyor. Bunun için hayvan figürlü kolye takmak isterseniz hangi modelin kendinize veya sevdiğiniz kişiye yakışacağını düşünüyorsanız o modeli seçmelisiniz. Ayrıca kıyafetler için destekleyici olarak kolyeleri almak isterseniz kıyafetlerinizle kullanım uygunluğuna bakmalısınız.

Hayvan Figürlü Gümüş Kolyeler

Zümrüdüanka, kelebek, kuş, uğur böceği, yusufçuk ve balık gibi hayvan figürlerini içeren kolyelerimiz yüksek kalitede gümüşten üretilmiştir. 925 ayar gümüşten tasarlanan hayvan figürlü kolyeler günlük kıyafetler, abiyeler ve iş kıyafetleri için uygundur. Bu sayede beğendiğiniz figürlü kolyeyi istediğiniz her yerde takabilirsiniz.

Hayvan figürlü kolyeler gümüş olduğu için kararma yapmaz ve uzun süre kullanabilirsiniz. Her sezona uygun olan modellerimizi yıllarca güvenle takabilirsiniz.

Hayvan Figürlü Taşlı Kolyeler

Hayvan figürlü taşlı kolyeler taktığı kolyelerin taşlı olmasını isteyenlere hitap ediyor. Gümüş kolye uçlarının üzerinde farklı renkte kullanılan taşlar kolyenin daha dikkat çekici olmasına yardımcı oluyor. Hayvan figürünün üzerinde kullanılan taşlar ise figürün daha sevimli ve özgün görünmesine yardımcı oluyor. Taşlarda renk yelpazesinin geniş olması ise renk uyumuna göre takı ve kıyafetlerle kombin yapılmasını kolaylaştırıyor. Taşlı kolyelerde tercih edilen taşlar ise Swarovski taş olarak seçiliyor.

Hayvan Figürlü Gümüş Rose Kolyeler

Rose kolye takmak isteyenler için hayvan figürlü kolye koleksiyonunda rose modellere de yer veriliyor. Hayvan figürlü rose kolyeler kelebek, Zümrüdüanka, yusufçuk, balık ve tavus kuşu gibi modellerde bulunuyor. Böylelikle rose kolyesi olsun isteyenler kolye ucuna göre seçimlerini kolaylıkla yapabiliyorlar.

Rose kaplama kullanarak tasarlanan modellerde ayrıca andezit, kaplan gözü ve Swarovski taşlar bulunuyor. Kullanılan bu taşlar kolyelerin daha ihtişamlı görünmesine yardımcı oluyor. Dikkat çekiciliği tercih eden biriyseniz eğer rose kaplama modelleri seçebilirsiniz.

Hayvan Figürlü Gümüş Gold Kolyeler

Hayvan figürlü kolyeler kategorisinde seçebileceğiniz modeller arasında gold modellerimiz de bulunuyor. Bu modellerimizde gümüş üzerine altın (gold) kaplama yapılmış bulunuyor. Bu modeller takılan kolyenin altın gibi görünmesini sağlıyor. Bu da kişinin daha zengin algılanmasına yardımcı oluyor.

Hayvan figürlü gümüş gold kolyeleri beğeniyorsanız kelebek, bahar kelebeği, kelebek çiçeği, balık ve kedi modellerini seçebilirsiniz. Bu kolyeleri diğer gold takılarınızla kombin yaparak düğün ve kına törenlerinde kullanabilirsiniz.

Hayvan Figürlü Çift Zincirli Kolyeler

Son yıllarda popüler hale gelen çift zincirli kolyeler serimizde hayvan figürleriyle farklı görünüyor. Biri uzun biri kısa iki zincirden oluşan bu kolyeler zarif görünümün sağlanmasına yardımcı oluyor. Özellikle straplez veya v yaka abiyelerde kullanılarak boynun ön plana alınmasına yardımcı oluyor.

Çift zincirli olarak tasarlanan hayvan figürlü kolye modelleri arasında ise uğur böceği ve kelebek modelleri bulunuyor. Uğur böceğinin uğur getirdiğine inanıyorsanız çift zincirli olan bu modeli tercih edebilirsiniz. Kelebeğin özgürlüğü temsil ettiğini düşünüyor ve kendinizi özgür hissetmek istiyorsanız da çift zincirli kelebek figürlü kolyeleri alabilirsiniz.

Erkeklere Özel Hayvan Figürlü Kolyeler

Hayvan figürlü kolyeler yalnızca kadınlara hitap etmiyor. Erkekler tarafından da hayvan figürlü kolye kullanılıyor. Bu nedenle kategorimizde erkekler için tasarlanmış olan modellere de yer veriliyor.

Erkekler tarafından kullanılabilecek hayvan figürlü kolye modelleri şunları içeriyor; akrep, kuş tüyü, balık kuyruğu, aslan kafası, kertenkele, aslan, fil dişi, baykuş, fare, yılan, köpek balığı, at ve ejderha oluyor. Erkeklere özel hazırlanan bu modellerde gümüş içeriyor ve kadınlarda olan taş ve kaplamalar erkek kolyelerinde bulunmuyor.

Erkekler için tasarlanan hayvan figürlü kolyelerin unisex kullanıma uygunluğu da bulunuyor. Bu sayede eğer isterseniz çift olarak kolyeleri satın alıp kullanabiliyorsunuz.

Her Tarza Uyan Hayvan Figürlü Kolyeler

Balık, kelebek, kuş, kedi ve fil figürlerini taşıyan kolyeler arasında her tarza uygun modeller bulunuyor. Sade ve spor tarzını yansıtan kolyeler spor giyimi tercih eden bayanlar tarafından satın alınabiliyor. Taşlı, rose ve gold kaplama hayvan figürlü kolyelerin ise abiye giyim üzerine kullanılması mümkün oluyor. Bunların yanı sıra spor ve özel giyim arasında bulunan günlük kullanıma uygun model çeşitleri de bulunuyor. Bu kolyeler de satın alındığında 24 saat boyunca kullanılabiliyor.

Özel Günlere Uygun Hayvan Figürlü Kolyeler

Hayvan figürlü kolye uçlarına sahip kolyeler özel günlere uygun tasarımları içeriyor. Bu sayede özel günlerin kutlanması için hediye amacıyla kullanılabiliyor.

Doğum günü olan sevgili için kelebek, kuş veya diğer figürlü kolyeler alınarak onların mutlu edilmesi mümkün oluyor. Örneğin kolyenin sevgilisine uğur getirmesini isteyenler uğur böceği kolyeleri seçebiliyorlar.

Evlilik yıl dönümü olanlar ve sevgisini eşine hissettirmek isteyenler aşk kuşları, çifte kumrular gibi modellere sahip olan kolyeleri seçebiliyorlar. Böylelikle eşlerinin mutlu olmasını sağlayabiliyorlar.

Hayvan Figürlü Kolye Fiyatları

Kadın ve erkekler için tasarlanmış olan hayvan figürlü kolyelerin tamamında 925 ayarlı gümüş kullanılıyor. Bu nedenle kolye fiyatları incelerken gümüş olduğunun dikkate almanız gerekiyor. Ayrıca bazı modellerde rose ve gold kaplama bulunuyor. Kaplamanın kullanıldığı modellerin fiyatı ise gümüş kolyelere göre biraz daha yüksek oluyor.

Kolye ucunun boyutu, zincir uzunluğu, kolyenin taşlı veya taşsız olması, kaplama kullanılması ve diğer detaylar fiyatın farklılık göstermesini sağlıyor. Bunun için kolye seçimi yapmadan önce sayfadaki modellerin tamamını incelemeniz ve fiyat karşılaştırması yapmanız gerekiyor. Böylelikle hem zevkinize hem bütçenize uygun modeli daha kolay bulabilirsiniz. Sayfayı incelerseniz ayrıca hem yeni hem de eski sezon hayvan figürlü kolye modellerini bulabilirsiniz.

GÜVENLİ
ÖDEME
%100
SERTİFİKA
ÜCRETSİZ
İADE
BAKIM
GARANTİSİ
AYNI GÜN
KARGO
ÜCRETSİZ
KARGO
KAMPANYALI
FİYATLAR