Erkek Kolyeleri - Gümüş Dünyası
Sadece
Fiyat Aralığı
311.04 TL
5,184.00 TL
Erkek Kolyeleri

Erkek Gümüş Kolye

Günümüzde yaygın olan moda akımları ile birlikte erkekler giderek daha fazla takı ve aksesuar kullanmaktadır. Erkekler için gümüş takılar yüzük, bileklik, kolye ve küpe olarak sıralanabilir. Yüzük, bilezik ve kolyeler günümüzde en çok kullanılan takılardır.

Burç severler için sembollü kolye, Osmanlı tarihine ilgi duyanlar için dönem işaretli yüzük ya da kılıç desenli bileklikler bulunuyor. Gümüş takılar, tarzı ve uzun ömürlü olması nedeniyle bir erkeğin kız arkadaşına hediye alırken vermek için iyi bir seçimdir.

Erkeklerin en çok beğendiği gümüş takılar şüphesiz gümüş kolyelerdir. Erkek takıları denilince akla gelen ilk ve en popüler takı çeşidi gümüş kolyelerdir. Bu kolyeler erkek kombinlerinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Yeni sezon gümüş erkek kolye modellerimizde her zevke uygun gümüş kolye çeşitleri bulunmaktadır.

Erkek gümüş kolyeler farklı tarzlarda gelir. Şık zincir detayların yer aldığı erkek gümüş kolye modelleri, takı tutkunu erkeklerin beğenisine sunuluyor. Farklı zincirlere sahip bu kolyeler bazen sadece düz olarak takılır. Yeni sezonun farklı erkek zincir kolye tasarımlarına bakmak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Gümüş Kolye Modelleri

kombinlerde oldukça şık bir görünüm sunmaktadır. Sadece zincirler yerine, farklı anlamlara veya tarihsel sembollere sahip farklı kolyeler yarattık. Taşlı ve taşsız, sembollü ve desenli birçok erkek gümüş kolye modelimiz de bulunmaktadır. Gümüş kolyelerimizde sembol ve motifler ön plandadır.

Sembol ve tasarımların yer aldığı gümüş kolyeler belli bir anlam ve estetik görünüme sahiptir. Erkekler için en popüler gümüş kolyeler kılıç, tabanca, bıçak, yılan, kartaldır. Taşlı gümüş kolyelerimizde semboller ve motifler arka planda kaldığında taş ön plana çıkmaktadır. Erkek kolyelerimizde kullandığımız taşların çoğu kübik zirkon taşlarıdır.

Özel yapısı ve parlaklığı sayesinde erkek kolye tasarımlarına zarif ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Kullanılan zirkon taşlar farklı tasarımlarda kolyeyi süslemektedir. Aldığınız gümüş kolyeyi uzun yıllar kullanabilmeniz için kolye alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Birincisi kolyede kullanılan gümüşün kalitesidir. Takılarda kullanılan en yüksek dereceli gümüş ayarı 925'tir.

Bu derecedeki daha düşük gümüşlerin zamanla kararması veya kararması muhtemeldir. Ayrıca kolyeyi satın aldığınız mağazanın güvenilir olduğundan da emin olmalısınız. Özellikle online mağazalardan takı alırken bu konuya daha fazla dikkat edilmelidir. Erkekler için gümüş kolye denilince dikkat edilmesi gereken son şey doğru kullanımdır.

Takıyı kimyasallara veya güneş ışığına maruz bırakmamaya dikkat edin ve suda takmayın. Bu gibi durumlarda gümüş takıların ömür boyu kalıcı kalması mümkündür. Bizimle her yerden iletişime geçebilirsiniz. Her özel anınızda yanınızda olmak ve sizi mutlu etmek isteriz. Gümüş yüzyıllardır günlük hayatta birçok yerde kullanılan değerli bir madendir. Günümüzde en yaygın kullanım alanı takı ve süs eşyalarıdır. Diğer değerli metallere kıyasla gümüş, alım gücü nedeniyle her kesime hitap etmekte ve gümüşün parlaklığı ve zarafeti bu değerli metalden yapılan objelerin tercih sebebidir.

Gümüş alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey gümüş objelerin sabitlenmesi zorunludur ki gümüş de diğer saf metaller gibi alaşımlarla (bakır, alaşım vb.) karıştırılmış çok yumuşak bir metal damardır. kullanımını ve işlenmesini kolaylaştırmak için belirli oranlar Bu maddeler gümüşün yapışkanlığını belirler. Ülkemizde 800, 900 ve 925 ayar gümüş eşyalar yapılmaktadır.

Gerçek gümüş için üretici tam ayarı belirtmelidir. Ancak yanlış bir izlenim vermesi eşyanın gerçek gümüş olduğunu kanıtlamaz. Bir diğer hata da "Leke yapmıyor değil mi?" bir soru var. Gümüşün kararması gümüşün doğasında vardır bu nedenle gümüşün kararmasını geciktirmesi nedeniyle nemli ortamlardan olabildiğince uzak tutmalı. Suyla temasından kaçınmalıyız.

Gümüş alırken dikkat etmemiz gereken bir diğer husus ise fiyatıdır. Ürün fiyatını etkileyen faktörler; yapılandırma, işleme ve gram, buna etki eden ilk faktör yapılandırmadır. İşleme sırasındaki özen ve özen gümüş ürününüzün değerini artıracaktır. .Gümüşün orijinalliğini belirlemek uzmanlık işidir, bu nedenle orijinalliğini kanıtlamanın en kesin yolu, gümüşü aldığınız markayı veya mağazayı Ticaret Odası'na tescil ettirmektir. Yönetmelik ile tescil edilen marka adı, Ticaret Odası tarafından tescil edilen imalatçı markasının ürünlerine uygulanır. Satın alınan gümüş ürünün ayar ve damgası yoksa mutlaka bir gümüş tamircisine orijinalliğini kontrol ettirmenizde fayda vardır.

İşlemeli Zincir Kolyeler

Özel işlemeleri ile tüm dikkati tarzınıza çekebilecek olan işlemeli zincir kolyeler, erkekler için en iyi kolyelerdendir. Harika kombinler yaratmak istiyorsanız işlemeli zincir kolyeleri de tercih edebilirsiniz. Rahat bir gömlek ile her yaştan erkeğin tarzına hitap eden işlemeli zincir kolyeler takabilirsiniz.

Balıkçı yaka, erkek kullanıcılar arasında en popüler stil hareketlerinden biridir. Nakışlı zincir kolyeleri güzel bir bileklik tasarımı ile kombinleyerek çok güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Günlük kullanım, özel gün ve akşamlar için mükemmel olan işlemeli zincir kolyeleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı işlemeli zincir kolyeleri kombinlerinizde her zaman kullanabilirsiniz.

Pusula Kolye

Erkekler için en ilgi çekici aksesuar kolyelerden olan pusula kolyeler de iyi bir seçimdir. Özellikle sevdiklerinize hediye alırken tercih edebileceğiniz değerli takılar arıyorsanız pusula motifi olarak kolyeleri keşfedebilirsiniz. Zarif ve aynı zamanda oldukça zarif olan pusula motifli kolyeler en çok kendine güvenen ve çekici erkekler tarafından beğenilmektedir. Pusula kolyeleri kombinlemek istiyorsanız diğer aksesuarların sadeliğine dikkat etmelisiniz. Pusulanın önemli özellikleri, diğer aksesuarlar düşünüldüğünde bir araya geldiğinde göz alıcı bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Pusula kolyeleri spor ve alternatif tarzlarda değerlendirebilirsiniz. Basic gömlek ve kot pantolonlar için iyi bir partner olabilecek şanslı pusula kolyeler ile şıklığınızı artırmayı deneyimleyebilirsiniz.

Kartal Kolye

Kartal motifinin gücü simgelediği kolyelerde kendinizi özel ve zarif hissedeceksiniz. Dengeyi de ifade eden kartal motifli kolyeler, çeşitli kombinlerin yeniden doğuşunu tamamlıyor. Kartal motifli kolyeler ile bazı kültürlerde zıtlıkları ifade edebilen sportif, klasik ve alternatif stiller yaratabilirsiniz. Kartal temalı kolyeleri kazak ve gömleklerle kombinleyerek yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Aynı zamanda saat gibi çeşitli aksesuarlar ile daha ilgi çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Kask Kolyeleri

Savaşı, gücü ve dayanıklılığı simgeleyen kask kolyelerle tarzınızı yeniden yaratın. Her tasarım detayıyla kullanıcının enerjisini yakalayan kask desenli kolyeler, tarzını farklı hissetmek isteyenler için en uygun seçimler oluyor. Güzel kolyeler erkek takanların ilgisini çeker. Kask kolyeler ile doğru kombinler oluşturmak istiyorsanız tarzınıza uygun güzel bir bileklik modeline yer ayırabilirsiniz. Dilerseniz erkek bileklik önerileri içeriğine göz atarak tarzınıza uygun modelleri bulabilirsiniz.

Çapa Kolye

Güç, istikrar, sabır, inanç ve sadakat gibi anlamları simgeleyen çıpa kolyeler ile kendinizi en farklı şekillerde ifade edebilirsiniz. Sportif kombinler ve günlük stiller için yenilikçi tarzların en önemli tamamlayıcısı olan çapa motifli kolyeleri tercih edebilirsiniz. İsterseniz klasik kombinlerinizde çıpa kolyelere yer açarak çok farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Gümüş Parlatmanın Püf Noktaları

Gümüşü parlatmak için ipuçları İster sık ​​sık takalım, ister takı kutumuzda bulunduralım, uygun fiyatı, şık görünümü ve bol seçenekleri ile günlük ve davetlerde ilgimizi çeken gümüş takılar zamanla kararmaya başlar. Peki kararmış gümüşü nasıl parlatırsınız? Kıyafetlerimizin en önemli aksesuarı olan gümüş kolye, yüzük, küpe, bilezik gibi takılar, tekrarlı ve yanlış kullanım ve yanlış saklama nedeniyle kararabilir, parlaklığını kaybedebilir.

Kararmış gümüşü cilalamak için yapabileceğiniz ilk şey, gümüş takıyı gümüş parlatma beziyle dairesel hareketlerle silmektir. Bu işlem takılarınıza harika bir parlaklık verir. Usta gümüş parlatıcılarımız yardımıyla pasta ve polisaj işlemlerinden geçerek gümüşünüzü ilk günkü parlaklığına kavuşturabiliriz.

GÜVENLİ
ÖDEME
%100
SERTİFİKA
ÜCRETSİZ
İADE
BAKIM
GARANTİSİ
AYNI GÜN
KARGO
ÜCRETSİZ
KARGO
KAMPANYALI
FİYATLAR