Dini Motifli Kolyeler - Gümüş Dünyası
Sadece
Fiyat Aralığı
259.20 TL
1,762.56 TL

Dini Motifli Kolyeler

Kolyelerimiz fiyatları değişkenlik gösterse de İslam alemi için önemli olan her türlü dua, harf, motif ve sembollerin Arap dilinde önemli anlamlar taşıdığı aynı kalitede tasarlanmıştır. Yüzük çerçevesinin ortasındaki küçük taşlardaki Allah yazılı kolyeden, Esmaül Hüsna'nın muhteşem narin işlemeleriyle süslenmiş tabak kolyelere kadar tüm tasarımlarımız, kendilerinin olduğu kadar gösterilen özenin de kusursuz birer temsilcisi kabul ediliyor.

Halihazırda kolyelere bu kadar yatırım yapan tasarımcılarımız özel bir özen ve emek gösteriyorlar bu yüzden tesettür kolye tasarımı seçerken sadece satın alırken anlama değil, farklı olduğunu düşündüğünüz farklı tarzlara da dikkat edebilirsiniz görsel olarak uygundur. Tasarım şekil ve motif çeşitliliği önemli olduğu için neredeyse sayısız tasarım ortaya çıkıyor bu yüzden her biri yoğun anlam taşıyan birden fazla tasarım seçmek size oldukça keyifli bir seçim sunuyor.

Tasarımlarımız, uzun ömürlü malzemelerin yanı sıra çok detaylı nakış motifleri ile zor bulunan indirimlerle size sunduğumuz işçilik kalitesini hemen fark edeceksiniz. Enerji ve zarafet dolu bu görünüm için, herkesin böyle anlamlı kıyafetler giyebilmesi için doğal olarak size piyasadaki en uygun fiyatları sunuyor.

Kadın ve erkek kullanıcılara özel tasarlanan parçalar şüphesiz her kullanıcının duygularını kendi iç dünyalarına yansıtma fırsatı sunsa da kıyafetlerle de oldukça etkileyici bir görüntü oluşturuyor, bu sayede onlardan faydalanabilirsiniz. Hem kendiniz için hem de hediye almak istediğiniz kişiler için böylesine büyük fiyat avantajları.

İslami kolyelerin hak ettiği değeri görmesi için büyük bir özen ve özenle hazırlanmış tasarımlarda yapılan indirimlerle keyifli bir alışveriş deneyimi sunan serimizde yer alan seçenekleri gördüğünüzde hemen etkileneceğinize eminiz. İslami kolyelerimizin her biri anlamları, özel ibareleri, dinginliği ve tabii ki büyüleyici işlemeleriyle görenleri etkileyecek.

Kalitesine ve manevi anlamlarına önem verenler için harika bir hediyelik eşya ya da kişisel bir aksesuar olan bu özel tasarımları müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

AyetelKürsi Model Kolye

İslami kolye tasarımında birbirinden ayrılan AyetelKürsi yaprakları ile çalışıldığında değeri daha da artmış, her yaprakta farklı bir metal rengi kullanılmış ve üzerinde Ya Fettah yazan nazar boncuğu süsü ile görünüm zenginleştirilmiştir. Örneklerden de görebileceğiniz gibi İslami kolyelerimizde değeri, anlamı ve ağırlığı tartışılmaz olan motifler, geleneksel değerlerin görebilmesi için görmeye alışık olmadığımız farklı, yaratıcı ve yenilikçi tasarımlarda sizler için yansıtılıyor. Tam da aradığınız kalitede, modern çizgilerle her zaman sizin için parlasın.

Dini Kolyeler

Dini kolyeler günümüzde en çok aranan aksesuarlardır. Çeşitli dini motiflerin ya da duaların işlendiği şekilde tasarlanan kolyeler, hem zarif görünümleri hem de manevi koruma sağlamaları nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Kişinin belirli dini motifleri takarken yaşadığı ruhsal rahatlık ve korunma duygusu bu kolyelere olan ilgiyi artırmaktadır. Aynı zamanda oldukça şık bir tasarıma sahiptir ve özel günler için seçenekler sunmaktadır.

Dini Kolye Çeşitleri

Dini motifli birçok kolye bulunmaktadır. Bu çeşitler şık tasarımları ve görünümleri ile oldukça ilgi görmektedir. En popüler dini kolye türleri şunlardır: Allah temalı dini kolyeler İslami Motifli Dini Kolyeler AyetelKürsi Motifli Dini Kolyeler Nazar Duası temalı dini kolyeler Maşallah Nazar Dini Kolyeler Dini motifler arasında kolye tasarımları; Allah motifi, AyetelKürsi ve Nazar duasını birleştiren çeşitleri de vardır.

Bu kolyelerin gümüşten üretilmiş olması dayanıklılığını arttırır, kararma gibi problemlerin önüne geçer ve uzun ömürlü kullanım sunar. Bebekler için tasarlanan dini "Maşallah" kolye ve bileklikler de en popüler modellerdir. Öte yandan yatağın kenarına veya elbiseye çengelli iğne ile takılabilen çeşitleri de bulunmaktadır.

Dini Motifli Kolye Fiyatları

Dini motifli kolye fiyatlarının da çeşitleri gibi değişiklik gösterdiği görülmektedir. Fakat genellikle bu gümüş kolyelerin fiyatları uygun sınırlar içerisinde değişmektedir. Öte yandan dini motifli altın kolyeleri tercih ederseniz fiyatları 2-3 katına kadar çıkabiliyor.

Dini temalar takmak isteyen herkesin tercih edebileceği kolyeleri detaylı incelemek ve satın almak istiyorsanız hemen kategorilerimizi inceleyebilirsiniz. Diğer takı çeşitleri için benzersiz modelleri, kişiye özel modelleri ve Anneler Günü'ne özel ürünleri bir araya getiriyor.

Kadınlar İçin Dini Kolyeler

Dini kolyeler kadın ve erkek tasarımlarında dikkat çeken bir tasarım ile tasarlanmakta ve üretilmektedir. Modern erkek ve kadınlar için özenle hazırlanmış dini kolyeler, boyunlarını giderek daha güzel tasarımlarla süslüyor. Bu zarif kolyeler altın ve gümüşten tasarlanmış ve yapılmıştır. Tasarımlarda kullanılan metalin ağırlığına ve altın ya da gümüş olmasına göre fiyatlarda etkin rol oynuyor. Altın tasarımlar gümüşten daha pahalı olduğu için piyasada gümüş kolyeler daha çok tercih ediliyor.

Dini Kolye Tasarımlar

Dini tasarımlar, erkek ve kadınlar için popüler aksesuarların her zaman ön saflarında yer alır. Klasik, sportif ve modern tarzlarda tasarlanıp üretilen kolyeler, adım attığınız ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor. Standart modellerden sıkılan ve farklı aksesuar arayışında olan kişiler için özel yapım modeller oldukça dikkat çekici durmaktadır. Tecrübeli ustalar tarafından özenle yapılan kişiye özel modeller ile kendinizi daha iyi hissedebilir, tarzınızı bulunduğunuz ortama yansıtabilirsiniz.

Dini Kolyeler Ve Anlamları

Dini kolyeler de anlamları ile dikkat çekmektedir. Bazen sadece tasarımları nedeniyle kadın ve erkekler tarafından tercih edilen bu özel kolyeler, çoğu zaman anlamı nedeniyle rağbet görmektedir. Geçmişten günümüze bu kolyelerin en popüler tasarımları Elif Vavi sembolünün kullanıldığı tasarımlardır.

Sadece parlak tasarımıyla değil, taşıdığı anlamla da beğeni toplayan Elif Vav kolyeler, her yaştan kadın ve erkeğin favori aksesuarı. Elif Vav kolyeler; Elif ve Vav harflerinin birleşiminden oluşur. Kutsal Kitabımız Kuran, Elif harfiyle başlar. Vav harfinin anlamı tasavvufta "evren" demektir. Elif yıldızı "evrenin anahtarıdır". Elif, Arap alfabesinin ilk harfidir. Bu nedenle diğer kutsal metinlerde kaynak ve sebep olarak kabul edilmektedir.

Elif harfinin İbranice karşılığı alef harfidir. Tasavvufta Elif yıldızı Allah'ın (cc) sembolüdür. Elif nasıl bütün yıldızların atası ise, Allah (cc.) da bütün varlıkların atası kabul edilir. Bütün bunların yanı sıra Elif harfi Kuran'ın ilk harfidir ve Allah'ın birliğini temsil eder. Bu durumda ağız boşluğundan çıkması anlamında ilk harf olduğuna işarettir. Vav harfi anlamı ile de oldukça dikkat çekmektedir.

Vav, bazılarına göre tevazu, bazılarına göre ise eğilirken duyulan teslimiyettir. Bir başka görüşe göre de Vav harfi, anne karnında cenin kılığına girmiş hizmetçiyi temsil eder. Görüldüğü gibi Vav harfi, kulun Allah ile baş başa kaldığı ibadet anını ifade etmektedir.

Ayrıca bu harf kulun Allah'a olan yakınlığını ifade eder. Bütün bunlara ek olarak vav harfi, Allah'ın isimlerinden biri olan "Koruyucular" anlamına gelmektedir. Gördüğünüz gibi Elif Vav yıldızı anlamları ile oldukça önemli bir sembol. Herkes tarafından önemi nedeniyle tercih edilen bu kolyeler, güzelliğin yanı sıra manevi duyguları da artırdığı için popüler bir aksesuardır.

Kişiye Özel Tasarımlar

Dini motifli kolyeler, farklı tasarımları ile her yaştan erkeği ve kadını cezbeder. Tarzınıza uygun modelleri seçerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Siz de bu yakalı modelleri kendiniz veya sevdikleriniz için tercih ederek şıklığı kucaklayabilirsiniz. Şekli ve anlamı ile en popüler aksesuarlardan biri olan bu kolyeler, usta ellerde özenle işleniyor ve zevkinize göre sunuluyor. Farklı tasarımlar takmak isterseniz kişiye özel kolye tasarımı arasından seçim yapabilirsiniz.

Erkekler İçin Dini Kolye

Erkek dini kolye tasarımları modern beyler için özel bir anlam taşımaktadır. Aksesuar takmayı seven ve her zaman şık olmak isteyen beyler, kolye modelleri arasından tarzına uygun modelleri seçerek şık olmak isterler. Bir zarafet yarışında yarışan erkekler, doğru mekana doğru aksesuarları seçerek göz kamaştırabilirler. Sevdiğiniz erkekleri özel günlerinde mutlu etmek istiyorsanız dini kolyeleri tercih edebilir, yüzlerinde küçük bir tebessüm oluşturabilirsiniz. Allah tarafından yazılmış bir kolye Geçmişten günümüze kadın ve erkeklerin beğeni ve sevgiyle taktığı Allah harfli kolyeler yapıyoruz. Günlük hayatınızda ya da özel hayatınızda boynunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz parlak ve harika işlemeli Allah harfli gümüş bir kolye bulacaksınız. Vav kolye modelleri Göz kamaştırıcı bir şıklık için dini kolyelerin zirvesi olan ve herkes tarafından beğenilen Vav kolyeleri tercih edin.

Erkeklere Özel Tasarlanan Kolye Çeşitleri

Dini kolye modelleri son yılların en çok aranan aksesuarları arasında yer alıyor. Kadınların ve erkeklerin bayıldığı bu şık tasarımları sitemizde bulabilir, ücretsiz kargo ile kısa sürede sahip olabilirsiniz. Erkeklere özel tasarlayıp ürettiğimiz erkekler için dini kolye tasarımlarından uyumlu ve yansıtıcı tasarımları tercih ederek tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Dini lehçede doğru adres olarak modayı takip eden ve beğeninize sunan kaliteli aksesuarlardan oluşan bir koleksiyon üretiyoruz. Tüm ürünlerimiz deneyimli kadromuz tarafından imal edilmektedir. Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu nedenle üretilen her aksesuarın ömür boyu bakım ve onarım garantisi vardır.

GÜVENLİ
ÖDEME
%100
SERTİFİKA
ÜCRETSİZ
İADE
BAKIM
GARANTİSİ
AYNI GÜN
KARGO
ÜCRETSİZ
KARGO
KAMPANYALI
FİYATLAR