Anne & Çocuk Kolyeleri - Gümüş Dünyası
Sadece
Fiyat Aralığı
336.96 TL
1,399.68 TL

Anne & Çocuk Kolyeleri

Şık ve dışarıdan bakıldığında görünen samimi tasarımıyla masumluk abidesi çocuklarının varlığını boynunda da sevgiyle hissetmek isteyen annelere özel dizayn edilmiş olan bu müthiş, firmamızca usta ellerle üretilen birbirinden farklı tasarım, renk ve çeşitte anne & çocuk kolyeleri hayatınıza renk katmak, çocuğunuza olan sevginizi katlamak için web sitemizde sizleri bekliyor!

Anne Çocuk Kolyeleri Tasarımları Nasıldır?

Bu hoş tasarımlı kolyelerin üzerinde damla şeklinde tasarlanmış, çevresi parlak taşlarla dizili bir şeklin içinde anne-çocuk figürleri görebileceğiniz gibi özel olarak kalple bezenmiş, üzerinde "annem" yazılı yine parlak taşlarla çevrili modellere de ulaşmanız mümkün.

Birbirinden şık ve renkli, boynunuza çok yakışacak bu kolye modellerinin yanında tek tek parlak taşlı harflerin dizi olduğu "annem" yazılı kolyeleri de çeşitli renk seçenekleriyle sitemizde bulmanız mümkündür. Yine aynı tasarımın bir benzeri olan daire şeklinde bir materyale işlenmiş "canım cennetim annem seni seviyorum" ibareli şık deniz mavisi renkli kolye annelerinizi mutlu etmek için bire bir tasarım örneğidir.

Kolyelerin Yapımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Yapımında değerli gümüş materyali kullanılan bu anne çocuk kolyeleri ayar olarak 925 ayar gümüşten imal edilmiş olup çeşitlere ve beğenilerinize göre birtakım kaplama ve renk değişim işlemlerinden de özenle geçirilir. Örneğin kalpli modellerin uç kısmı rose ve gümüş seçeneklerinden oluşur. Kuşlardan oluşmuş ağaç dalı şeklindeki modelde farklı bir pembe taş kullanılmıştır.

Şemsiyeye bağlı bebek kundağı figürlü modelde ise toplamda dört farklı renkle ürüne modern bir hava katılmıştır. Aynı zamanda bebek ayağı sembolü ve nazar boncuğu içerek modelde ise birçok renkte değerli taşın dizildiğini görebilirsiniz. Anne kız sarılışı şeklinde tasarlanmış kolyelerin yine diğerlerine göre daha doygun bir rengi olup rose ve gold ve gümüş seçenekleri mevcuttur.

Kolyeleri Sitede Nasıl Bulursunuz?

Web sitemiz üzerinden aksesuar isimlerinin geçtiği fondan kolye ibaresini seçerek kadın kolye olarak ilerleyin, ardından filtrele seçeneğine basarak "anne & çocuk kolyeleri" ibaresini bulup tıklatın. Böylece dilediğiniz modelde birçok farklı tasarım anne çocuk kolyelerini burada bulabilir, size en uygun olanı, en beğendiğinizi sepete ekleyip alışverişinizi kolaylık ve güvenle tamamlayabilirsiniz.

Anne Çocuk Kolyelerinin Ölçüleri Nedir?

Sitemizde birçok çeşidine erişim sağlamış olduğunuz bu kolyelerin yapımı oldukça uzun süreli ve ince detaylardan oluşurken boynunuza yakışması, zarafetinize zarafet katması adına minimal bir tasarımla üretilmiştir. Her boyun ölçüsüne göre planlanarak dizayn edilmiş olup aşağıda verilen santimetre cinsinden verilerle bu konudaki tereddütlerinizi bir kenara bırakabilirsiniz.

Anne çocuk kolyelerinin detaylı olarak ölçüleri şu şekildedir:

  • boy ölçüsü 1.60 santimetre boyunda
  • en ölçüsü 3.50 santimetre eninde
  • ağırlık ölçüsü 4 gram ağırlığında

Tüm bu kolye ölçülerinin yanı sıra kolyelerin zincir boyu da ortalama bir bayanın boyun ölçülerine göre hareket edilerek standart bir biçimde kesilip dizaynı tamamlanmış, uzman ellerce bu şık kolye ucu tasarımını boynunuzda zarafetle taşıyabileceğiniz, her tarza uyum sağlayacak şıklıkta bir hale getirilmiştir.

Kolyeler Suya Dayanıklı Mıdır?

Değerli bir taş olarak bilinen gerçek gümüş malzemesinden yapılmış bu görüntüsüyle bakana bir daha baktıran anne çocuk kolyelerini gönül rahatlığıyla hayatınızın her alanında kullanabilir ve günlük olarak boynunuzdan çıkarmadan işlerinizi yapabilir, suya değdirebilir, denize girebilir ve buna benzer aktiviteleri sürdürebilirsiniz. Bu konuda hiçbir tereddüde mahal vermeyecek biçimde, özenle üretilmiş kolyelerimizi web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Kolyeler Kararma Yapar Mı?

Anne çocuk kolyelerinin her şartta su, ter ve benzeri maddelere dayanıklılığı konusunda garantisi olduğu gibi ürünlerin yapım aşamasında oldukça detaylı araştırmalardan geçerek herhangi bir farklı madde tesiri yahut uzun süreli kullanım, aşırı sıcaklık, terleme ve benzeri durumlarda hiçbir kararma, farklı renge bürünme, zincir kısmıyla kolye ucu kısmının birbirinden farklı renkler haline bürünmesi gibi olumsuzluklara neden olmaz, web sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla kullanımınıza sunulur.

Ürünlerin Sağlamlık Derecesi Nedir?

Firmamız olarak en önem verdiğimiz aşamalardan biri olan ürünlerin sağlamlık testleri, çalışma arkadaşlarımız uzman eller tarafından çeşitli testlerle, uzun ve detaylı kullanım deneyimleriyle tamamen şeffaf ve dürüst bir biçimde gözlemlenip herhangi bir kopma, ayrılma, kırılma yahut bu şık tasarımlı anne çocuk kolyelerinin farklı deformasyon çeşitlerine uğramaması, sizi ve cebinizi üzmemesi, gününüzü mahvetmemesi adına son aşamaya kadar titizlikle üzerinde durulan, firmamızın yetkilileri tarafından önemle takip edilen mühim aşamalardan biridir.

Anne Çocuk Kolyeleri Uzun Ömürlü Müdür?

Sürekli olarak garantisini verdiğimiz herhangi bir kararma, renk değişimi, suya tutma gibi durumlardan etkilenme, paslanma yapmayan bu kolyeler aynı zamanda sizi yarı yolda bırakmadan uzun yıllar boyunca, belki nesillerinize taşınacak kadar uzun boynunuzu süsleyecektir. Kopma gibi olumsuzluklara karşı da yüksek dayanıklılığa sahipken firmamız bu kolyelerle size tam olarak ömürlük bir kullanım sunar.

Yapım Aşamasında Dikkat Edilen Konular Nelerdir?

Uzman ellerde özenle işlenip son aşamaya kadar yetkililerce detaylı incelemelerden geçen anne çocuk kolyeleri istediğiniz formu kazanmak adına uzun uğraşlar sonucu tasarlanır. Renk pigmentasyonu ve taşların parlaklık derecesi, zincir ölçüsü ve renk uyumları, boyut ayarlamaları tek tek kontrol edilerek yapılan bu şık tasarımlı kolyeler seçebileceğiniz en kaliteli hediyeler, boynunuzdan asla çıkarmak istemeyeceğiniz favori takınız olacaktır!

Gümüş Takı Sitesi Güvenilir Mi?

7/24 İstanbul'dan Türkiye'nin her bir yanına geniş çalışma kadromuzla, özen ve sevgimizi harmanlayarak tasarladığımız birbirinden kaliteli ve modern gümüş takılarımızı yollarken en önemsediğimiz şeylerden biri kolyelerin siz tarafından beğenilmesinin yanı sıra siz müşterilerin güven ve gönül rahatlığıyla bizi seçiyor olmasıdır.

Tüm bu beklentilerin yanında sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünün kargo taşıması, taşıma süresi, size ulaştığı hali yahut kullanım esnasında yaşadığınız problemler, başınıza gelebilecek sitede okuduğunuz açıklamalarla örtüşmeyen talihsizlikler adına da sitenin en alt sağ fonunda bulunan iletişim bilgilerimiz yardımınıza koşacaktır. Bize kesintisiz ve sürekli olarak ulaşım sağlayabilmeniz için gün içerisinde yetkililerimizle hizmetinizdeyiz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Sitemiz üzerinden sipariş anı, takıların size ulaşma sırası, yahut ulaştıktan sonra yaşadığınız herhangi bir aksaklık ve problem, hata yahut bize iletmek istediklerinizi ulaştırmanız adına kontak kurabileceğiniz iki iletişim adresini bulabilirsiniz. Telefon numarası ve e-posta adreslerinden oluşan bu bilgi paneli sitenin en alt segmentinde sizleri bekliyor.

Anne Çocuk Kolyelerini Kimler Satın Almalı?

Annenizi mutlu etmek, onun sizi kalbinde sevgiyle taşıdığı kadar sembolik olarak da boynunda taşımasına vesile olmak için dilediğiniz an bu şık anne çocuk kolyelerinden satın alabilirsiniz. Tercih edilebilecek her giyim tarzı ve modaya ayak uydurup onu üst bir seviyeye çıkaracak bu kolyeleri boynundan çıkarmak istemeyeceklerdir.

Yine aynı zamanda bu güzel ve samimi görünüşte olan kolyeleri eşinize, kardeşinize, arkadaşlarınıza, çocuğunuza, çevrenizde bebeği olmuş yahut yeni dünyaya gelen tüm annelere beğeneceklerinden hiçbir şüphe duymaksızın tüm özel günler yahut doğum günlerinde, anneler gününde ya da kadınlar gününe özel olarak uzun yıllar sevgiyle boynunda taşısın diye gönül rahatlığıyla sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

GÜVENLİ
ÖDEME
%100
SERTİFİKA
ÜCRETSİZ
İADE
BAKIM
GARANTİSİ
AYNI GÜN
KARGO
ÜCRETSİZ
KARGO
KAMPANYALI
FİYATLAR